Yüksek kaliteli içme suyu kullanımı sağlıklı bir yaşamın en önemli gerekliliğidir. Suyun kalitesi, yaşadğımız bölgeye, su taşıma sistemlerinin yeni veya eski olması gib bir çok etkene bağlı olarak değişmektedir. Kullandığımız suyun kaynağını bilmek, o suyun içerisinde sağlığımızı tehdit edecek faktörleri de bilmemizi sağlar.

İster doğru “Su Arıtma Sistemi”‘ni seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği olsun, ister kullandığınız suyun kalitesinin test edilmesi ve sonucunda su kaynağınız kalitesini arttırmak için ne yapmanız gerektiği olsun, WaterPlant Su Arıtma Sistemleri tüm bu konularda size çözüm sunmaya hazırdır.

Waterplant Compact

WPC BB4/50
WPC BB5/50
WaterPlant Compact, şehir şebekelerinde ve kuyu suyu kaynaklarında kullanıma uygun olup, dakikada toplam 40 litre su çıkış debisine sahiptir.

Waterplant Eco

WPR20BB/4 ECO
WPR20BB/5 ECO
WaterPlant ECO, şehir şebekelerinde ve kuyu suyu kaynaklarında kullanıma uygun olup, dakikada toplam 45 litre su çıkış debisine sahiptir.

Waterplant 1

WP20/5
WP20/6
WaterPlant 1, şehir şebekelerinde ve kuyu suyu kaynaklarında kullanıma uygun olup, dakikada toplam 25 litre su çıkış debisine sahiptir.

Waterplant 2

WP20BB/4
WP20BB/5
WaterPlant 2, şehir şebekelerinde ve kuyu suyu kaynaklarında kullanıma uygun olup, dakikada toplam 50 litre su çıkış debisine sahiptir.

Waterplant 2 Tower

WP20BB/4T
WP20BB/5T
WaterPlant 2 Tower, şehir şebekelerinde ve kuyu suyu kaynaklarında kullanıma uygun olup, dakikada toplam 50 litre su çıkış debisine sahiptir.

Waterplant 2 Power

WP20BB/4P
WP20BB/5P
WaterPlant 2 Power, şehir şebekelerinde ve kuyu suyu kaynaklarında kullanıma uygun olup, dakikada toplam 100 litre su çıkış debisine sahiptir.